U bent nu op de officiële website van de judovereniging Chi-Do uit Roden.

 

Op deze site brengen wij nieuws over onze vereniging en houden wij onze leden op de hoogte van onze activiteiten. Natuurlijk proberen wij zo volledig en correct mogelijk te zijn hierbij. Wij zijn echter niet aansprakelijk te stellen voor eventuele gevolgen van verkeerd gegeven informatie.

 

De fotopagina geeft toegang tot een aantal series foto’s. Deze foto’s zijn in eigen beheer gemaakt tijdens wedstrijden en andere verenigingsactiviteiten. Via onze fotoservice kunt u foto’s nabestellen. Wanneer u het niet eens bent met de plaatsing van een foto op onze site, bijvoorbeeld omdat u of uw kind hierop duidelijk zichtbaar is en u hier bezwaar tegen heeft, dan kunt u dit onder vermelding van het fotonummer doorgeven aan de Chi-Do fotoservice

Reageren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *