In de dojo van Chi-Do werd vandaag het Rabobank Ot en Sientoernooi georganiseerd. Hieronder de uitslagen. Bijzondere prijzen werden per blok uitgereikt voor de mooiste worp en een speciale stimuleringsprijs voor de beginnende judoka.
 
Poule m1
1 Dagra van der Wekken, Tachi Beilen
2 Ilse vd Ven, Marco Oord
3 Nicky Stenvert, JV Koizumi
4 Naomi Wilpstra, RO Postma
5 Hanne Hobbelen, Chi-Do
6 Silke van Dijk, Top Judo Sneek
 
Poule m2
1 Jessie van Breukelen, Chi-Do#
2 Jayda Hut, Chi-Do
3 Tisaynah Weidema, Tachi Beilen
#Winnaar mooiste worp
 
Poule m3
1 Amber Musters, Asahi Budovereniging Assen
2 Bryanne Sietsma, Tori Tyysjekstradiel
3 Annemarie Jonker, Tachi Beilen
4 Vera Webbink, Chi-Do
5 Demelza Guest, Top Judo Sneek
 
Poule m4
1 Olga ter Brake, De Leeuw
2 Amber Batstra, Roelevink Sport
3 Jinte Kroese, Chi-Do
 
Poule j5
1 Pietsje Kats, Marco Oord#
2 Sven Batstra, Roelevink Sport
3 Lars Stuurman, De Splittinge
4 Robbin Verkleij, Judo Ryu Muntendam
#Winnaar mooiste worp
 
Poule j6
1 Erik Mulder, Top Judo Sneek
2 Renzo Hilverts, Chi-Do
3 Ilian Schuitema, Top Judo Sneek
4 Niels Bultje, Chi-Do
5 Aaron Wever, Tachi Beilen
 
Poule j7
1 Jente Lubbes, R.O. Postma
2 Jay Langerijs, JV Vos
3 Faye Spinder, Marco Oord
4 Lonneke Webers, Chi-Do
5 Dominique Peters, JV Vos
6 Wiljan Oort, Tachi Beilen
7 Robin de Haan, Top Judo Sneek*
8 Bjorn Wagenaar, Top Judo Sneek
*Winnaar Stimuleringsprijs
 
Poule j8
1 Kyra Baas, Asahi Budovereniging Assen
2 Tim Menger, De Splittinge
3 Merel Rose de Vries, Top Judo Sneek
 
Poule j9
1 Oscar Bies, JV Peize
2 Sven Jansen, Roelevink Sport
3 Jannes Harmsen, JV Peize
4 Tanko van der Wekken, Tachi Beilen
5 Metthew de Wit, Roelevink Sport
* Nick Langerijs (JV Vos) Winnaar Stimuleringsprijs
 
Poule j10
1 Redmer Duiker, Steringa
2 Tim Stuurman, De Splittinge
3 Sam Sprenger, Steringa
4 Tom Akker, JV Vos
5 Kevin van der Steeg, Asahi Budovereniging Assen
6 Daan Joldersma, JV Vos
7 Laurens van den Berg, Chi-Do
7 Melvin Musch, Judo Ryu Muntendam
9 Jarno Spa, Marco Oord
9 Tijs Lenting, Chi-Do
11 Rick Slor, Judo Ryu Muntendam
11 Mike Verkleij, Judo Ryu Muntendam
 
Poule j11
1 Adilson Clement, Chi-Do
2 Stefan Meesters, Judo Ryu Muntendam
3 Senna Veldhuizen, De Splittinge
4 Bjorn Bos, Chi-Do
5 Sander Weidenaar, Top Judo Sneek
 
Poule j12
1 Mart Ferwerda, Steringa
2 Niek Wolfs, Judo Ryu Muntendam
3 Alex Wacker, JV Vos
4 Arif Kanti, Asahi Budovereniging Assen
5 Sem de Vries, Judo Ryu Muntendam#
5 Alwin Ploeger, Chi-Do
7 Jesper Alberts, Chi-Do
7 Anouk Seinen, JV Koizumi*
#Winnaar mooiste worp
* Winnaar Stimuleringsprijs
 
Poule j13
1 Rik Lenting, Chi-Do
2 Nora Ferwerda, Steringa
3 Aaron Fidom, Top Judo Sneek
RJ3_7861F15
 
Poule j14
1 Finn Wieringa, JV Vos
2 Guido van der Let, Chi-Do
3 Mirte Deelstra, Chi-Do
4 Stijn Huistra, Chi-Do
5 Mika Smale, Top Judo Sneek
6 Marieke Kloosterman, Yoshi Sleen
7 Rinse Modderman, Roelevink Sport
 
Poule j15
1 Merel Jagt, JV Vos
2 Bram Fledderus, JV Peize
3 Jan Kloosterman, Yoshi Sleen#
4 Dorus Harmsen, JV Peize
5 Joshua Spronk, Chi-Do
6 Jurgen Westra, De Splittinge*
#Winnaar mooiste worp
* Winnaar Stimuleringsprijs
 
Poule j16
1 Peter Alma, Marco Oord
2 Hilbrand Westra, De Leeuw
3 Tom Snoek, Chi-Do
4 Myrthe Sietsma, Tori Tytsjekstradiel

Leave a comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *