Een van onze leden heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te stoppen met zijn bestuursactiviteiten bij Chi-Do.

Chi-Do is voor het volgend seizoen op zoek  naar een enthousiast
 
bestuurslid
 
voor onze vereniging. Wij zijn op zoek naar iemand die het leuk vind om zich bezig te houden met het aandachtgebied Technische Zaken Dojo. Het bestuur bestaat momenteel uit zes leden. Heb je zin om als betrokken ouder of judoka mee te helpen bij onze club, meld je dan aan bij een van onze bestuursleden in de dojo, via email of  telefonisch. Je staat er natuurlijk niet alleen voor. Wij bieden een team van vrijwilligers, die in een prettige sfeer de vereniging runnen.  Bestuursvergaderingen zijn ongeveer 10 maal per jaar op wisselende locatie bij de bestuursleden thuis.

Reageren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *